Erotyczna kreska wolności w Petites Luxures

  14 marca, 2021

W świecie, gdy wszystko masz podane na tacy, minimalistyczne rysunki, w których tętnią erotyczne fantazje, stają się niezwykłym odkryciem. Przynajmniej dla mnie.


0

Petites Luxures to świetny project francuskiego artysty, dyrektora artystycznego jednej z agnecji reklamowych, który postanowił tworzyć 15-minutowe, pełne niedopowiedzeń szkice. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów pomysł narodził się z nudów, gdy chory leżał w łóżku.

W jego pracach zakochałam się od razu. Pewna kreska, pewne prowadzenie. Nie odkrywa wszystkich kart, zostawiając opowiedzenie historii innym, swoim odbiorcom. Każdy więc może popłynąć w różne strony swej erotycznej wyobraźni, budując swoją opowieść przefiltrowaną przez własne doświadczenia. Petites Luxures to projekt pełen wolności. Tu nie obowiązują reguły, którymi nas się ogranicza. Nie ma seksu dobrego, złego. Nie ma sytuacji, których powinniśmy się wstydzić.

Dziurka naszej pani z Lapy, czyli warsztaty wiecznego oburzenia

W jego pracach znajdziecie wszelkie odmiany seksu. Par heteroseksualnych, homoseksualnych, trójkątów. Ale i masturbacji. Czasem dominuje kobieta, czasem mężczyzna. A czasem nie masz pewności, kto jest kim. Bo to nie ma znaczenia. Liczy się tu i teraz.

Trudno podawać erotyzm, który jednocześnie mógłby być smaczny. Który nie naruszałby pewnych granic. Ta niedosłowność sprawia, że choć zdajesz sobie sprawę, co robią bohaterowie obrazka, to jednak nie odwracasz wzroku w zgorszeniu. Bo pomiędzy piersiami płynie sperma. Bo całują się dwie kobiety. Lub dwóch mężczyzn. Prostota jest największą siłą projektu.

W jego rysunkach odkrywasz, że seks jest niczym innym jak zwykłą codzienną czynnością, która ma przede wszystkim sprawiać przyjemność. Tobie. I innym, z którymi zamierzasz się dzielić tą przyjemnością. Więc czasem daj się ponieść fantazji, nie próbując wszystkiego w strefę tabu.

Jak już zagłębicie się w jego instagramowy profil, koniecznie poczytajcie opisy do każdego obrazka. Bo artysta bawi się nie tylko kreską, ale i słowem, co razem daje fenomenalny efekt! Czasem dowcipny, czasem poważny, ale z sami się zdziwicie, jak wszystko można połączyć z seksem.

Dajcie znać, jak Wam się podoba!

Instagram artysty: Petites Luxures
Możecie również zamówić książkę z ilustracjami jego autorstwa

 

Źródło: Forbes.com
Źródło: material-magazine.com
Źródło: girlsroom.pl
Źródło: twitter.com

https://www.instagram.com/p/CL43t4NrV6R/

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ❤️ Petites Luxures ❤️ (@petitesluxures)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ❤️ Petites Luxures ❤️ (@petitesluxures)

[mc4wp_form id="3412"]
Wpis powstał w ramach tematu: Seks - mocniej, ostrzej, inaczejheart rainbow of colors on a white wooden background


%d bloggers like this: