Państwowy Instytu Wydawniczy

Kiermasz, internetowy antykwariat – Państwowy Instytut Wydawniczy nie próżnuje!

  16 lutego, 2016

W zeszłym roku Internauci jak i samo wydawnictwo walczyli o przetrwanie PIW. Latem Ministerstwo Skarbu Państwa postanowiło zlikwidować jedną z najbardziej znanych polskich oficyn. Na całe szczęście PIW przetrwał, a tym samym szczęśliwie możemy świętować jego 70 urodziny!


2

Wydawnictwo przygotowało wiele atrakcji na ten rok, w tym wydanie wielu interesujących tytułów, które zainteresują wielbicieli dobrej, niekoniecznie „szybkiej” literatury. Ale nie tylko. Ten rok, to także inicjatywy, na których skorzysta nie kto inny, jak czytelnik.

Najpierw, bo 22 lutego, na stronie Państwowego Instytutu Wydawniczego, zostanie uruchomiony internetowy antykwariat. Wśród udostępnionych pozycji znajdą się książki znanych i lubianych autorów, których przez te 70 lat wydawał PIW m.in.: Stanisław Ignacy Witkiewicz, Henryk Sienkiewicz, James Joyce, Fiodor Dostojewski, Umberto Eco, Julian Przyboś, Susan Sontag i wielu, wielu innych.

To jednak nie wszystko! Bowiem tydzień później, 3 marca rozpocznie się największy w historii PIW kiermasz, podczas którego na sprzedaż zostanie wystawionych blisko 3000 książek – znani autorzy, literatura piękna, sztuka, historia, książki naukowe, słynne serie wydawnicze, eseistyka czy nawet antropologia. Tuż przed rozpoczęciem kiermaszu, na stronie internetowej PIW-u zostanie udostępniona lista książek, które będzie można zakupić w siedzibie wydawnictwa.

Kiermasz odbędzie się w następujących dniach:

3-4 marca: 8.30 – 17.00
5-6 marca (weekend): 8.30 – 15.30
7-11 marca: 8.30 – 15.30

W Państwowym Instytucie Wydawniczym, ul. Foksal 17 w Warszawie

Zapisz wszystkie daty i razem z PIW świętuj jego 70 urodziny!

 

[mc4wp_form id="3412"]


%d bloggers like this: