Ranking na najsympatyczniejszego krasnoluda

  6 lutego, 2015

Na początku stycznia postanowiłam opublikować nietypowy plebiscyt – na najbrzydszego orka. Głosowanie cieszyło się ogromną popularnością, postanowiłam więc z początkiem kolejnego miesiąca udostępnić kolejny plebiscyt. Tym razem na…


3

Najsympatyczniejszego krasnoluda

z Władcy Pierścieni (tu mamy tylko jednego kandydata) i Hobbita.

Bo w końcu krasnolud też może pochwalić się duszą, którą pokochają tłumy 😉

Panie i Panowie oto kandydaci. Każdy z nich zachwyca powabem, elokwencją, obyciem towarzyskim. Wybierzcie swojego ulubieńca, a już za tydzień ukażą się ostateczne wyniki! Kto zostanie zwycięzcą? Kto zdeklasuje rywali? A może pojedynek będzie wyrównany? Głosujcie!

1. Gimli

Gimli - Władca Pierścieni

2. Thorin Dębowa Tarcza

thorin

3. Balin

balin

4. Dwalin

dwalin

5. Bifur

bifur

6. Bofur

bofur

7. Bombur

bombur

8. Fili

fili

9. Kili

kili

10. Óin

oin

11. Glóin

gloin

12. Nori

nori

13. Dori

dori

14. Ori

ori

[poll id=”3″]

A w komentarzach podawajcie powody, dla których polubiliście danego krasnoluda – oczywiście zadanie dla chętnych!

P.S. Jeśli chcecie kolejne plebiscyty, zostawcie swoje propozycje w komentarzach lub ślijcie na adres: [email protected]. Plebiscyt może dotyczyć wszystkiego co z (pop)kulturą związane.

P.S2. Jeśli podoba się Wam mój blog i będziecie na niego zaglądać, będzie mi miło jeśli zagłosujecie na niego w konkursie na Blog Roku, wysyłając sms o treści J11343 na numer 7122 (koszt 1.23 zł). Dochód z głosowania zostanie przekazany na Fundację Dzieci Niczyje.

socialImgUn

P.S3. W najbliższym czasie pojawią się dwie recenzje – książki oraz filmu, a także relacja z pewnej wystawy. Jeśli nie chcecie przegapić kolejnych wpisów i rankingów zapiszcie się do newslettera (boks po prawej stronie).

[mc4wp_form id="3412"]


%d bloggers like this: