Ranking najbrzydszych orków [update]

  6 stycznia, 2015

Po wczorajszym seansie trzeciej części „Władcy Pierścieni” przyszedł mi do głowy pewien, dość absurdalny pomysł. Absurdalny, ale wydaje mi się, że całkiem ciekawy. Bo w końcu wybieramy najładniejszych aktorów, najładniejsze aktorki, a nawet najprzystojniejszych blogerów. Ponadto w kinach pojawiła się ostatnia część Hobbita, a i Nowy Rok jest idealny do robienia wszelkiego rodzaju podsumowań.


10

Dlaczego więc nie wziąć pod lupę dużej grupy orków, których twarze wyginane w różnych grymasach, mogą straszyć dzieci po nocach? Tym bardziej, że charakteryzatorzy musieli nieźle się napracować, by stworzyć tak przeklęte mordy (wybaczcie słownictwo, ale w tym przypadku żadne ładne określenie mi tu nie pasuje). Dlatego też powstał pomysł na:

Plebiscyt na najbrzydszego orka

Niech się kreatury cieszą. Niech chodzą we wianuszkach i koronie i czują się jak kolejna Miss Świata. Co prawda największym ich marzeniem nie będzie pokój na ziemi, ale nie można ich dyskryminować za brak ambitnych planów.

Poniżej znajdziecie listę orków nominowanych do plebiscytu. Na samym końcu znajdziecie ankietę, dzięki której możecie zagłosować na Waszego faworyta. Po około dwóch tygodniach (tj. 17 stycznia), w tym miejscu zostanie opublikowany ranking. Jeśli macie własne kandydatury, wrzucajcie je w komentarzach pod wpisem, a zostaną uwzględnione w ankiecie!

Enjoy!

Kandydat nr 1 – Lurtz
808c1f9dd46b0533e59fa75a0e12a23c
Kandydat nr 2 – Azogazog
Kandydat nr 3 – SnagaGimbatulash
Kandydat nr 4 – Grishnákhgrishnakh
Kandydat nr 5Misty_Mountain
Kandydat nr 6 – Lagduforc
Kandydat nr 7 – Gothmog
returnking
Kandydat nr 8 – Bolg
bolg

Update: Zgodnie z głosami na Facebooku, pominęłam bardzo wstrętnego orka zwanego Bolg. Nie pozostało mi nic innego, jak dodać go rankingu. Może już nie wygra, ale może zdeklasuje pozostałych rywali 🙂

socialImgUn

[mc4wp_form id="3412"]


%d bloggers like this: