Magiczny świat w fotografiach Lee Eunyeol

  9 października, 2012

Z czym kojarzy się Wam magiczne miejsce? Ukrytym przed wścibskimi oczami „Tajemniczym Ogrodem”? A może z miejscem, gdzie dominuje wolna przestrzeń, a Wy bez przeszkód możecie podziwiać gwiazdy i kreślić palcem na niebie kolejne bajkowe wzory – niekoniecznie skatalogowane przez astrologów?


5

Każdy z nas, czy w wyobraźni czy w rzeczywistym świecie, powraca do miejsca, które pozwala mu odetchnąć, zebrać myśli i uciec od zgiełku dnia codziennego. Podróż może być krótka lub trwać latami, jednak przyjdzie moment, w którym odnajdziemy ten niesamowity świat pozwalający na refleksję i podziwianie piękna w najczystszej postaci.

Fotograf Lee Eunyeol nie czekał na zrządzenie losu – przygotował swój magiczny świat zamknięty w kadrach. Niesamowite instalacje „Starry Night” zrealizowane za pomocą lampek LED wkomponował w wyraziste elementy natury. Zdjęcia wykonał nocą, przenosząc nas do krainy mroku i światła. Magii wydobywającej się ze szczelin ziemi i obezwładniającej nasz świat.

Nim zaczniesz oglądać zdjęcia, zamknij oczy. Pomyśl, jak wyglądałoby Twoje magiczne miejsce. Pobłądź chwilę myślami, wydepcz ścieżki i podziwiaj piękno. A później otwórz oczy i przenieś się w prywatny świat Lee Eunyeol.

[mc4wp_form id="3412"]


%d bloggers like this: